Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl

NIP 113-24-28-273
REGON 015488895

Prezes Zarządu: Małgorzata Windorbska

Członek Zarządu: Helena Głuc

Członek Zarządu: Krzysztof Gonciarek
e-mail: k.gonciarek@pws-promedia.pl

Kontakt z redakcjami
Szczegółowe dane na portalach poszczególnych czasopism
Hotelarz
Redaktor naczelny: Rafał Szubstarski
Kontakt z redakcją:
tel: +48 22 333 88 01
e-mail: hotelarz@pws-promedia.pl
www.e-hotelarz.pl
Rynek Turystyczny
Redaktor naczelny: Zbigniew Bielkowicz
Kontakt z redakcją:
tel: + 48 22 333 88 17
e-mail: rynekturystyczny@pws-promedia.pl
www.rynekturystyczny.pl
Restauracja
Redaktor prowadzący: Rafał Skórski
tel +48 22 333 88 30
e-mail: restauracja@pws-promedia.pl
www.e-restauracja.com
Polski Jubiler
Redaktor naczelny: Marta Andrzejczak
Kontakt z redakcją:
tel +48 22 333 88 18
e-mail: polskijubiler@pws-promedia.pl
www.polskijubiler.pl
Nowoczesna Stacja Paliw
Redaktor naczelny: Rafał Skórski
Kontakt z redakcją:
tel +48 22 333 88 45
e-mail: nsp@pws-promedia.pl
www.e-stacjapaliw.pl


Dział reklamy

Kierownik Działu Reklamy: Małgorzata Grenda
tel +48 22 333 88 02
fax +48 22 333 88 99
e-mail: m.grenda@pws-promedia.pl

Przejdź do strony z danymi kontaktowymi działów reklamy naszych pism >>

International Sales

Mirek Kraczkowski
tel 600 344 881
e-mail: mirek.kraczko@gmail.com


Studio graficzne

Dominika Adamczyk
e-mail: d.adamczyk@pws-promedia.pl

Elżbieta Grudzień
e-mail: e.grudzien@pws-promedia.pl


Redakcja internetowa i IT



Kadry/faktury

Marzena Michalik
e-mail: kadry@pws-promedia.pl
tel +4822 333 88 14


Dział kolportażu i dystrybucji

Szef działu: Monika Sadowska-Kłakus


Biuro Obsługi Klienta

godziny otwarcia: 8.00 – 15.00
e-mail: bok@pws-promedia.pl
tel 22 333 88 26
fax 22 333 88 82
 
konferencje i szkolenia
HOTEL TRENDS POLAND&CEE
– największa i najważniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja dla branży hotelarskiej.
www.hoteltrends.pl
HOTEL INVESTMENT TRENDS
Konferencja dotycząca inwestycji na rynku hotelarskim.
www.hit-poland.pl
AKADEMIA HOTELARZA
– sekcja szkoleniowa powołana przy miesięczniku Hotelarz od sześciu lat z sukcesem działająca na rynku hotelarskim.
www.akademiahotelarza.com
AKADEMIA RESTAURATORA
– sekcja szkoleniowa powołana przy czasopiśmie Restauracja. Programy jej szkoleń stanowią odpowiedź na wzrost zainteresowania restauratorów zdobywaniem specjalistycznej wiedzy niezbędnej do prowadzenia rentownego biznesu gastronomicznego
www.akademia-restauratora.pl
konkurs
HOTEL Z POMYSŁEM
– ideą konkursu jest przedstawianie ciekawych rozwiązań architektonicznych, pomysłów o dużych walorach estetycznych i użytkowych.
www.e-hotelarz.pl/hzp



Back to Top